Multicomfort sp.z.o.o – w czym się specjalizuje?

Multicomfort sp.z.o.o – w czym się specjalizuje?

W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się domy prefabrykowane, pasywne i energooszczędne. Coraz więcej osób decyduje się na dom, który buduje się z prefabrykatów powstałych w fabryce lub na domy, które gwarantują niskie koszty utrzymania. Firma Multicomfort sp.z.o to lider na rynku, jeśli chodzi o stawianie domów tego typu.

Zalety firmy Multicomfort sp.z.o?

Spółka ta działa na rynku już od dobrych kilkunastu lat. Swoje produkty sprzedaje nie tylko na rynku polskim, ale także za granicą. Domy z prefabrykatów powstają w ciągu trzech miesięcy, a klienci dostają gwarancję na lat aż trzydzieści. Dzieje się tak, ponieważ pracownicy Multicomfort wykonują swoją pracę dokładnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Elementy do domów prefabrykowanych powstają na hali produkcyjnej, która wyposażona jest w maszyny najnowszej generacji, które sprowadzone są z Niemiec i Szwecji.

Dlaczego domy prefabrykowane?

O zaletach domów, które powstają z prefabrykatów, świadczyć może rosnące zapotrzebowanie na obiekty tego typu. Elementy takie, jak ściany, stropy i więźby dachowe, powstają w ciągu kilku do kilkunastu dni, w hali produkcyjnej. Jest to możliwe, ponieważ żadne niekorzystne warunki atmosferyczne w tym nie przeszkadzają, jak w przypadku tradycyjnej budowy. Natomiast montaż tych gotowych już konstrukcji trwa zaledwie kilka godzin. Wszystkie domy, które są dziełem pracowników Multicomfort obejrzeć można stronie https://www.multicomfort.pl/.

Zalety domów pasywnych i energooszczędnych

Domy pasywne i energooszczędne cieszą się dużą popularnością, ponieważ mają niskie koszty utrzymania. Ze względu na szkieletowe, drewniane konstrukcje, domy te są bardzo wygodne i funkcjonalne. Świetnie współpracują z różnymi systemami wentylacji oraz z pompami ciepła. Korzyści z postawienia domów tego typu są ogromne, pod warunkiem że spełni się kilka podstawowych warunków, którymi są: przemyślany projekt, profesjonalne wykonanie, nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały. Wszystko to znaleźć można w Multicomfort sp.z.o.