Gdzie stosowany jest Brudpur?

Gdzie stosowany jest Brudpur?

Brudpur to skoncentrowany, bardzo silny środek służący do usuwania tłustych zabrudzeń i gruntownego mycia powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że biodegradowalne są substancje zawarte w preparacie. W tym artykule wyjaśnimy, jak stosować Brudpur gdzie kupić ten preparat w niskiej cenie.

Zakup koncentratu Brudpur

Nie wszyscy wiedzą, że Brudpur nie zawiera APEO oraz formaldehydów. Warto wspomnieć, że preparat został jakiś czas temu dopuszczony do powierzchni mających kontakt z żywnością. Środek jest stosowany oczywiście do mycia silników oraz części maszyn. Produkt jest uniwersalny, więc sprawdzi się dobrze również do moczenia mocno zabrudzonych firan oraz prania odzieży roboczej. Możesz go wykorzystać do czyszczenia kostki brukowej oraz mycia okapów kuchennych.

Uniwersalne zastosowanie

Brudpur ma znakomite opinie na rynku, głównie dzięki tak uniwersalnemu zastosowaniu. Eksperci polecają go domycia w zakładach przetwórstwa, warsztatach oraz halach fabrycznych. Sprawdzi się dobrze nawet do mycia kratek oraz ciągów wentylacyjnych. Może być stosowany również do mycia wykładzin. Jednak w takiej sytuacji zaleca się wykonanie testu na trwałość kolorów przed jego zastosowaniem. Koncentrat Brudpur należy rozcieńczyć w stosunku od 0,5% do 5%, czyli od 50 do 500 ml środka na 10 l wody. Środkiem rozcieńczonym w stosunku od 5% do 50% należy czyścić części mocno zaolejone lub zabrudzone smarem.

Skuteczność

Brudpur jest niezwykle skuteczny i ma bardzo szerokie zastosowanie. Bez większego problemu można go znaleźć w sklepach stacjonarnych oraz marketach budowlanych. Dostępny jest również w sklepach oferujących chemię do różnego rodzaju warsztatów. Warto dodać, że w wielu sklepach internetowych tez jest oferowany ten rewelacyjny środek czyszczący. Najlepiej sprawdzić oferty kilku sklepów, żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną cenę. Bez wątpienia w gospodarstwie domowym przydałby się taki produkt. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, czym jest Brudpur gdzie kupić ten skuteczny preparat.