Dobry wybór spacerowego wózka dziecięcego

Wózek spacerowy to niezbędny pojazd raczkującego i siedzącego malucha, to dzięki niemu dziecko odkrywa świat i piękno jego przyrody, podczas miłych spacerów z rodzicami.

Na komfort w czasie podróżowania spacerówką wpływa wiele rzeczy, jak na przykład budowa wózka, rączka prowadząca, skrętne koła i ich amortyzacja oraz lekka rama, która decyduje o lekkości wózka i wpływa również na jego prowadzenie. Chociaż na rynku dostępnych jest wiele modeli wózków spacerowych, rodzice mogą dopasować wózek do swoich potrzeb oraz wymagań. Istotną sprawą jest jak dużo miejsca zajmuje wózek i czy nie jest za ciężki. Rodzice bardzo doceniają wózki zwane parasolkami, które składa się za pomocą jednej ręki i są niezwykle praktyczne.

Wózek Joie Litetrax 4 odznacza się solidnością, praktycznością i wygodą w użytkowaniu. Jest to wózek europejski, brytyjskiego producenta, odznacza się wieloma zaletami, jest on komfortowy, wygodny w prowadzeniu, posiada wygodne siedzisko dla malucha wraz z regulowanym do kilu pozycji oparciem. Wyposażony jest w symetryczne i szeroko rozstawione, piankowe i amortyzowane koła, co zapewnia rodzicom i maluchowi płynną, lekką jazdę.

Z kolei siedzisko wózka wykonane jest z miękkiej pianki, dzięki czemu długie siedzenie w wózku nie męczy malucha, wraz z położonym oparciem maluch może w każdej chwili się zdrzemnąć. Wózek wyposażony jest w odpowiednie, standardowe zabezpieczenia, którymi są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można odpowiednio regulować, dopasowując je do wciąż rosnącego dziecka. Dodatkowo pasy zabezpieczone są miękkimi nakładkami, które stanowią ochronę przed otarciami.

Wózek Joie Litetrax 4 sprawnie i wygodnie się składa, dzięki specjalnemu uchwytowi, znajdującemu się z boku wózka, który szybko składa wózek na pół. Szeroka budka w wózku może być daleko rozciągana, posiada ona otworki wentylacyjne, które zapewniają dziecku odpowiednią wentylację. Joie Litetrax 4 jest wózkiem praktycznym, który pozbawiony jest niepotrzebnych elementów, dostępny jest w kilku stonowanych i atrakcyjnych kolorach do wyboru.