Szablony do wydrukowania na tabliczki informacyjne

Kiedy zbliża się jakaś specjalna okazja i wypada wręczyć drobny, ale też niestandardowy prezent, niespodziewanie mogą pojawić się trudności ze znalezieniem tego idealnego. Jeśli brakuje pomysłu co kupić, można spróbować wykonać prezent na specjalne zamówienie. Spersonalizowane prezenty, przemyślane i ciekawie zaprojektowane, będą odpowiednie na każdą okazję.

Tabliczki informacyjne wykonane w stylu 3D

Litery 3D umieszczone na tabliczkach informacyjnych, nadają nowoczesnego stylu i przyciągają uwagę szczególnie młodszego pokolenia. Odpowiednio pomalowane drewniane litery i całe napisy, świetnie nadają się do umieszczenia w szkołach. Przypominają graffiti – dość ceniony styl wśród młodzieży. Nastolatki uwielbiają umieszczać swoje imiona na drzwiach sypialni – taka tabliczka mówi wszystkim „to jest mój pokój!”.

Akryl, metal, pianka lub drewno, z nadrukiem lub ręcznie malowane, duże lub małe, w dowolny sposób ozdobione, spersonalizowane tabliczki informacyjne wykonane z liter 3D są hitem wśród dzieci i nastolatków.

Drewniane tabliczki z nazwiskami, eleganckie i reprezentacyjne

Rzeźbiona drewniana tabliczka z nazwiskiem lub tytułem naukowym, umieszczona na drzwiach gabinetu lub domu, zawsze przykuwa uwagę. Spełnia rolę reprezentacyjną i nadaje eleganckiego stylu, dlatego warto rozważyć zamówienie takiej tabliczki dla kogoś, kto na przykład wykonuje zwód wymagający spotkań w gabinecie.

To przemyślany i spersonalizowany prezent, taki, który przetrwa lata. Wyrzeźbiona tabliczka informacyjna przywołuje miłe wspomnienia u osoby, która została nią obdarowana, za każdym razem, kiedy jej wzrok przemknie po niewielkim ale mającym duże znaczenie kawałku drewna.

Tabliczki informacyjne do samodzielnego przygotowania

W kolekcji tabliczek informacyjnych można znaleźć gotowe do wydruku, na przykład tabliczki z prośbą o ciszę lub informujące o uszkodzonych urządzeniach, wyłączonych z użytku czy wskazujące, gdzie są wejścia czy wyjścia w budynku.

Tabliczki z informacją do wydrukowania oferują wiele gotowych szablonów wyrażeń lub symboli oraz znaków, które są przydatne w wielu miejscach – chociażby w restauracjach, sklepach czy biurach. Wszystkie te znaki można łatwo przygotować poprzez wydrukowanie pobranych plików i samodzielne umieszczenie w wybranym miejscu.

Tabliczki informacyjne dostępne są w ofercie Grawernia.pl.