Ujędrnianie biustu. Kremy, masaże i zabiegi – czyli naturalne powiększenie piersi

Piersi to kobiecy atrybut, jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego biustu możesz spróbować kilku zabiegów na ujędrnianie biustu, które możesz wykonać sama we własnym domu. Poniżej przedstawię i opiszę sprawdzone, naturalne sposoby na ujędrnianie piersi.

Masaż ujędrniający do biustu

Pierwszym sposobem jest masaż ujędrniający biust. Taki zabieg jest bardzo korzystny i posiada same zalety. Poza działaniem ujędrniającym masaż ma działanie odprężające. Przedstawiamy poniżej krok po kroku jak wykonać taki zabieg, aby był on jak najbardziej skuteczny.

 1. Masaż należy rozpocząć delikatnym ugniataniem okolic biustu, czyli barków, ramion i nasady piersi. Następnym krokiem będzie głaskanie dekoltu i powolne schodzenie między piersi – na mostek.
 2. Teraz przejdź do głaskania piersi. Zaczynaj od brodawki i masuj pierś tak jakby była podzielona na ćwiartki. Należy to robić subtelnie i delikatnie czterema palcami, oprócz kciuka. Ta czynność powinna być płynna i w równym tempie.
 3. Kolejnym krokiem będzie masaż wykonywany palcami wskazującym i środkowym polegający na długich pociągnięciach od środka do zewnątrz piersi.
 4. Następny jest masaż przypominający mieszanie. Polega na chwyceniu piersi całymi dłońmi w taki sposób, aby sutek znalazł się w „okienku”. Teraz należy lekko skręcać pierś, zachowując przy tym delikatność i wyczucie. Ten masaż jest bardzo ważny, ponieważ pomaga pozostać piersiom na swoim miejscu oraz ujędrnia.
 5. Teraz należy delikatnie uciskać piersi wszystkimi palcami. Uciskamy całą powierzchnię piersi, a na koniec ucisk zmieniamy w wykonywanie maleńkich kółeczek, które stopniowo powiększamy. To ostatni element naszego masażu.

Taki zabieg ujędrniania biustu powinien być wykonywany regularnie, ponieważ może on zdziałać prawdziwe cuda, a do tego jest bardzo przyjemny. Efekty będą widoczne po kilku takich sesjach. Dla jeszcze większego wzmocnienia efektu zalecany jest basen lub inne ćwiczenia sportowe, które wzmocnią nasze mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Kolejnym wzmocnieniem efektu będą stosowane kremy powiększające do biustu. Zostaną one jeszcze szczegółowo opisane w tej liście.

Odpowiednia dieta zapewni nam jędrne piersi

Dieta, która jest dopasowana do potrzeb szczególnej osoby jest polecana każdemu. Kobiety, które chcą ujędrnić piersi również mają listę produktów, które powinny spożywać regularnie, aby osiągnąć upragniony efekt. Lista poniżej zawiera najważniejsze w drodze do jędrniejszego biustu produkty.

 1. Witamina E jest jedną z ważniejszych dla naszej skóry witaminą, ponieważ odpowiada za jej gładkość oraz wygląd. Jej odpowiednie ilości znajdziemy np. w marchewce i produktach zbożowych.
 2. Soja to roślina, która przez zawarte w niej estrogeny jest stosowana w celu złagodzenia skutków ubocznych menopauzy. Estrogeny zawarte w roślinach, w tym przypadku w soi, są bardzo korzystne w procesie kształtowania kobiecej sylwetki.
 3. Siemię lnianie i sezam, czyli typy ziaren również bogate w roślinne estrogeny.
 4. Czosnek, granaty i fasola są zestawem o nieco niższej zawartości estrogenów, ale również zawierają odpowiednią ich ilość. Na dopełnienie fasola jest bogata w białko, które również bardzo pomoże w ujędrnianiu biustu.
 5. Olej słonecznikowy, z winogron i oliwa z oliwek to nienasycone tłuszcze, które również pomogą w procesie budowania kobiecych piersi.

Ta lista produktów powinna stanowić ważną część naszej codziennej diety, ponieważ to co jemy w dużym stopniu oddziałuje na to, jak wyglądamy.

Ćwiczenia na umocnienie mięśni klatki piersiowej

Kolejnym punktem naszej drogi mogą być ćwiczenia na rozwinięcie mięśni klatki piersiowej. Przykładowym ćwiczenie na rozwinięcie więzadeł odpowiedzialnych za wygląd piersi może być chwycenie do dłoni mniejszych lub większych butelek wody, a następnie odpuszczenie ich do klatki piersiowej i uniesienie do góry. Takie ćwiczenie można wykonywać 3 razy w tygodniu, 3 serie po 10 powtórzeń.

Kremy ujędrniające do biustu

Na rynku mamy duży wybór preparatów, ale nie każdy balsam ujędrniający do biustu jest odpowiedni lub dający zadowalające efekty. Poniżej przedstawiamy listę składników aktywnych, które powinien zawierać dający efekty kosmetyk.

 • Mieszanka ziołowa jest najważniejszym składnikiem, ponieważ zapewnia naturalne pobudzenie dla naszego organizmu.
 • Kofeina gwarantuje poprawę napięcia skóry oraz lepsze dotlenienie jej naczyń krwionośnych.
 • Ceramide 6 to rodzaj tłuszczu, lipidu, który gwarantuje utrzymanie wody warstwie rogowej skóry, więc podtrzymuje nawilżenie.

Tak prezentuje się lista składników, które są wymagane do zapewnienia poprawnych efektów. Na rynku znajdziemy kremy ujędrniające do biustu, które często dają efekty tylko według producenta, ale najbardziej cenionym jest krem Frashe, ponieważ zawiera wszystkie potrzebne składniki oraz jest bezpieczny dla naszej skóry (więcej możesz o nim przeczytać pod adresem https://frashe.pl/). Gdy będziemy wybierać krem ujędrniający do biustu, powinnyśmy pamiętać o sprawdzeniu opinii na jego temat w internecie oraz składu.

Opisane metody w naturalny sposób zwiększą nasz biust, ale dla polepszenia efektu zalecane jest wprowadzenie ich wszystkich do naszej rutyny, a efekty na pewno będą bardziej zadowalające.