Tkanka tłuszczowa

Niezależnie od płci, każdy pragnie mieć piękną i zadbaną sylwetkę. Przeważnie problem pojawia się wtedy, gdy zauważany zostaje problem ze swoją wagą. Bardzo łatwo jest przybrać na wadze, a trudno ją zbić, choć to również jest kwestią indywidualną. Diety, mordercze ćwiczenia na siłowni, codzienne wyliczanie kalorii spożywanych i tych spalanych, to umowna droga do sukcesu.

A może prościej?

Gabinety SayWow w swojej ofercie mają coolsculping – zabieg idealny dla tych, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim ciele w szybkim tempie. Zabieg ten polega na zamrożeniu komórek tłuszczowych w naszym ciele, które następnie obumierają, dając nam efekt natychmiastowy. Oczywiście nie jest to metoda na zrzucenie 20 kilogramów w godzinę, ale bardzo przyjemna opcja na to, aby wprowadzić wizualne, dostrzegalne zmiany jak najszybciej. Co ciekawe, coolsculping umożliwia skupienie się na konkretnych partiach ciała, które dla osoby zainteresowanej stanowią w jej ciele problem lub są źródłem kompleksów. Więcej informacji na stronie internetowej https://saywowclinic.pl/coolsculpting/

Czas trwania zabiegu

Dzięki nowoczesnym głowicom do wykonywania zabiegu przejście przez cały proces zajmuje około jednej godziny zegarowej. Medycyna estetyczna pędzi coraz bardziej do przodu, a nowoczesne technologie i sprzęt dają nam gwarancję w pełni profesjonalnego i bezpiecznego wykonania usługi w klinice SayWow.

Czy warto skorzystać?

Nie ma w Polsce drugiej kliniki, która daje klientom tak niesamowitą okazję na to, aby wymarzoną sylwetkę uzyskać w szybkim tempie i nieinwazyjnie. Za CoolSculping zapłacimy różne kwoty w zależności od tego na ilu partiach ciała chcemy się skupić i jak intensywnie je wymodelować. Kwoty zaczynają się od 1549 zł za jedną partię ciała i jedno przyłożenie głowicy. Warto najpierw udać się na bezpłatną konsultację.