Kriolipoliza to zabieg dla każdego

Kriolipoliza to zabieg dla każdego

Kriolipoliza to świetny i nowoczesny zabieg, dzięki któremu można pozbyć się z łatwością i bez bólu nadmiaru tłuszczu. Warto też zwrócić uwagę, że na zabieg ten mogą przyjść zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dobrze jest zatem poznać więcej zalet kriolipolizy.

Jakie zalety ma kriolipoliza?

Przede wszystkim zabieg ten może być wykonany na różnych częściach ciała takich jak: uda, pośladki, brzuch, czy podróbek, dzięki czemu można wymodelować sylwetkę tak, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Co więcej, to kriolipoliza jest także zabiegiem, który jest bezinwazyjny, przez co nie ma obawy, że mogą zostać po nim jakiekolwiek ślady na ciele.

Ile trwa zabieg?

Zabieg ten może trwać od trzydziestu do siedemdziesięciu pięciu minut. Wszystko jednak zależy od tego, jaką partię ciała podda się kriolipolizie. Należy pamiętać, że w jednym dniu można wykonać kilka zabiegów na różnych częściach ciała, jeśli nie ma żadnych innych przeciwwskazań.

Co ile trzeba powtarzać zabieg?

Dobrze jest wykonać kriolipolizę przynajmniej trzy razy w roku w odstępie kilkumiesięcznym. Przeważnie kolejny zabieg można wykonać już po czterech tygodniach. Warto też zwrócić uwagę, że pełny efekt po zabiegach będzie widoczny już po dwóch lub trzech miesiącach, a pierwsze efekty już po paru tygodniach.

Gdzie wykonać kriolipolizę?

Kriolipoliza powinna być wykonywana przez lekarza specjalistę bądź kosmetologa. Dlatego też dobrze jest wybrać odpowiednią klinikę, w której będzie można bezpiecznie poddać się zabiegowi. Świetnym rozwiązaniem jest też zapisanie się online na konsultacje medyczne na stronie internetowej kliniki https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Dobrze jest też wspomnieć, że kriolipoliza jest zabiegiem, do którego nie powinny przystępować kobiety w ciąży, karmiące piersią czy też osoby, które mają problemy z nerkami oraz z wątrobą. Dużym przeciwwskazaniem może być także cukrzyca. Należy o wszystkich wątpliwościach czy dolegliwościach wcześniej poinformować personel medyczny, dzięki czemu w razie potrzeby będą mogli szybko pomóc i wyjaśnić każde zastrzeżenie.